GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek
8
-
16.00
Wtorek
8
-
16.00
Środa
8
-
18.00
Czwartek
8
-
16.00
Piątek
8
-
14.00
Sobota
nieczynne

Programy

Program rozwoju bibliotek
Biblioteka+
Fundacja Orange
Narodowy program rozwoju cztelnictwa
BIBLIOTEKA NARODOWA

Aktualności

Półkolonie letnie 2016

Profile

Półkolonie letnie 2016

 

Od 4 do 15 lipca 2016 roku w Bibliotece trwały półkolonie dla 19 dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Tematem przewodnim tegorocznych wesołych zajęć były „ wycieczki palcem po mapie” tzn. codziennie odwiedzaliśmy inny kraj. Codziennie dowiadywaliśmy się coś nowego o danym kraju np. gdzie leży, jaką ma flagę oraz najciekawsze wiadomości ,które dzieci same szukały w przygotowanych książkach.

Tak odwiedziliśmy Chiny, Francję , Norwegię, Włochy, Holandię, Arabię Saudyjską, Australię, Brazylię i Egipt. Dzieci wykonywały prace plastyczne w oparciu o przeczytane wiadomości z książki Grzegorza Kasdepke p.t. „ Z piaskownicy w świat”. Wszystkie prace można oglądać w naszej bibliotece.

W przerwie zajęć dzieci spożywały wspólnie posiłek składający się z maślanej bułeczki i owoca. Były też zajęcia sportowe na boisku np. zabawa w zbijaka, zabawa w murarza i zabawy ze skakanką .

W czasie deszczowych dni ogladalismy odcinki filmu p.t. „Magiczne drzewo” na podstawie książki o tym samym tytule i zajadalismy się popcornem . 


 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://biblioteka-przywidz.pl/images//galeria/2016/Półkolonie letnie 2016

 

Wstecz